Zwroty i wymiany

WYMIANA TOWARU

 • Na wymianę masz 10 dni od momentu otrzymania przesyłki.

 Jak wymienić produkt?

 1. Sprawdź czy w naszej aktualnej ofercie znajduje się interesujący Cię produkt, w odpowiednim rozmiarze i kolorze. Skontaktuj się z nami w celu jego rezerwacji.
  Pamiętaj, że wymiany możesz dokonać tylko w obrębie zakupionego modelu. Czyli możesz dokonać wymiany np. na inny rozmiar lub kolor tego samego modelu który został kupiony. Jeśli chcesz "wymienić" np. garnitur na płaszcz - dokonaj zwykłego zwrotu i złóż nowe zamówienie (skontaktuj się z nami w celu uproszczenia procedury).

 2. Pamiętaj: zwracany towar musi być nowy, bez oznak użytkowania, z wszystkimi metkami, łącznie z metką front-ROWS.com i powinien być w oryginalnym opakowaniu.

 3. Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie "Dokumentu wymiany / zwrotu", podając dane produktu, który wymieniasz i na który wymieniasz. Link do dokumentu znajduje się na dole strony (PDF, DOC).

 4. Zapakuj produkt wraz z formularzem i paragonem (lub fakturą) i odeślij na adres:
  Front-rows.com
  Al. Chopina 81a, 05-092 Łomianki
  „front-ROWS.com - wymiana”

 5. Po otrzymaniu przez nas przesyłki - niezwłocznie na nasz koszt, wyślemy pożądany przez Ciebie produkt. Uwaga! Pokrywamy koszt przesyłki do Ciebie tylko raz. Oznacza to, że przy kolejnej wymianie w obrębie jednego zamówienia koszt przesyłki ponosi kupujący.

 

Pamiętaj:

 • Nie zapomnij dołączyć do przesyłki dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT).
 • Sprawdź dokładnie "Tabele rozmiarowe" widoczne przy każdym produkcie. W karcie produktu, w zakładce „dopasowanie” znajdują się dokładne wymiary. Fakt, że nosisz rozmiar "S" jednej marki, nie znaczy że "S" innej marki będzie na Tobie również dobrze leżał.
 • Koszty wysyłki i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi, chyba że jest to wyjątkowy przypadek, uzgodniony przed wysłaniem produktu z nami.
 • Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.
 • Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia - polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską lub korzystając z opcji pocztowej "Potwierdzenie nadania" / "Paczka priorytetowa". 

ZWROT TOWARU

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty otrzymania zamówienia. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów używania, zwracane produkty muszą być w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu.

Sklep front-rows.com gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone maksymalnie w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane drogą mailową przez klienta.

 • W sklepie front-ROWS.com  masz pełne prawo zwrócić zakupiony produkt w przeciągu 10 dni od dnia otrzymania przesyłki.  
 • Nie musisz podawać powodu zwrotu, będziemy jednak wdzięczni za taką informację - wykorzystamy ją przy konstruowaniu oferty sklepu i ulepszaniu jego działania.

 Jak zwrócić towar?

 1. Pamiętaj: zwracany towar musi być nowy, bez oznak użytkowania, z wszystkimi metkami, łącznie z metką front-ROWS.com i powinien być w oryginalnym opakowaniu.

 2. Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie "Dokumentu wymiany / zwrotu", podając dane produktu, który wymieniasz i na który wymieniasz. Link do dokumentu znajduje się na dole strony (WORD, PDF).
   
 3. Zapakuj produkt wraz z formularzem i paragonem (lub fakturą) i odeślij na adres:
  Front-rows.com
  Al. Chopina 81a, 05-092 Łomianki
  „front-ROWS.com - zwrot”
   
 4. Zwrotu wpłaty dokonamy przelewem bankowym w przeciągu ok. 14 dni roboczych od daty przyjęcia zwrotu.

 

Pamiętaj:

 • Nie zapomnij dołączyć dowodu zakupu (paragon lub faktura VAT).
 • Zwrotu wpłaty dokonamy przelewem bankowym w przeciągu ok. 14 dni roboczych od daty przyjęcia zwrotu. 
 • Koszty wysyłki i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi, chyba że jest to wyjątkowy przypadek, uzgodniony przed wysłaniem produktu z nami.
 • Nie wysyłaj do nas przesyłek "za pobraniem" - nie mamy technicznej możliwości odbioru takiej paczki.
 • Z uwagi na bezpieczeństwo przesyłki i tempo jej dostarczenia - polecamy odsyłanie towarów firmą kurierską lub korzystając z opcji pocztowej "Potwierdzenie nadania" / "Paczka priorytetowa".

 Pliki do pobrania


Show Room, tutaj przymierzysz ubrania i dodatki z naszych kolekcji
platnosci.pl