Dlaczego warto otrzymywać newsletter?

Dlaczego warto zapisać się aby otrzymywać newsletter ?

Newsletter front-ROWS.com jest bezpłatnym źródłem informacji o najnowszych kolekcjach i trendach w świcie mody.  Okres subskrypcji sam wybierasz - zapisujesz się kiedy chcesz, wypisujesz, gdy nie chcesz już go otrzymywać.

Wraz z newsletterem otrzymujesz od nas:

  • Unikalne kody rabatowe

Dla adresatów newslettera przygotowujemy specjalne akcje promocyjne, unikalne kody rabatowe, przeceny i super oferty.

  • Nowości, Promocje, Konkursy

Masz pewność, że dowiesz się o każdym ważnym wydarzeniu w naszym sklepie: o konkursie, premierze nowej marki, największych dostawach nowych modeli, fantastycznej promocji lub wyprzedaży.

  • Natychmiastowy efekt

Wystarczy wypełnić formularz, a następnie odebrać maila z linkiem potwierdzającym i kliknąć w ten link. Natychmiast dołączasz do grupy adresatów najciekawszych akcji promocyjnych i wydarzeń organizowanych przez ekipę 

  • Bez zobowiązań

W każdej chwili możesz wypisać się z newslettera. Wystarczy, że w otrzymanym od nas newsletterze "klikniesz" na linka "rezygnuję z newslettera". Jeżeli jesteś na naszej liście newslettera, otrzymasz mail. Prosimy abyś potwierdził/ła wypisanie się z newslettera, poprzez "klinknięcie" odpowiedniego linku.

  • Pierwszeństwo informacji

O każdej premierze nowej marki, produkcie tygodnia i innych kluczowych wydarzeniach dowiesz się pierwszy, a wiadomość otrzymasz z pierwszej ręki.

Ekipa

Show Room, tutaj przymierzysz ubrania i dodatki z naszych kolekcji
platnosci.pl